واحد تولید

تولید

واحد تولید در شرکت تاو کاغذ به عنوان رکن اساسی فرآیند ها محسوب می شود که در دو بخش مجزا خمیرسازی و کاغذسازی شروع به فعالیت کرده است. این واحد با بهره گیری از تکنولوژی تجهیزات پیشرفته، ماشین آلات خارجی و طبق دستورالعمل های تایید شده توسط واحد طراحی با استخدام، آموزش و ارزیابی مهندسین و کارگران به منظور تأمین نیروی انسانی فنی و ماهر برای بخش تولید، بصورت شبانه روزی و 3 شیفت چرخشی هفت روز هفته با ایمنی کامل به تولید انواع کاغذهای 2 لایه و با کیفیت و با ظرفیت تولید روزانه 100 تن ایفاء نقش می نماید. واحد کنترل در شرکت تاو کاغذ نظارت کامل را بر روی تهیه مواد اولیه و محصولات تولید شده در این کارخانه را دارد، تا کاغذهای تولید شده در بهترین کیفیت و در شرایط استاندارد فراهم شود.

جهت آشنایی بیشتر با فرآیند تولید شرکت تاو کاغذ سه استاندارد پروسس مپ، OPC و FPC شرکت قابل مطالعه می باشد.

همانطور که میدانید امروزه کارتن بخش مهمی از صنایع بسته بندی بوده و اهمیت مصرف آن همواره در حال افزایش میباشد، بنابراین تهیه مواد اولیه با کیفیت و نیز استفاده از تجهیزات روز دنیا در خط تولید کارتن سازی سبب تولید محصولات با کیفیت خواهد شد کاغذ مهمترین ماده اولیه در تولید کارتن بوده و کارخانه های کارتن سازی نيازمند و خریدار آن می باشند.

مدیران و سهامداران شرکت تاو کاغذ با بيش از 30 سال سابقه در زمينه واردات، توليد و بازرگانی انواع کاغذ، ورق کارتن و جعبه کارتن درصدد توليد انواع کاغذ شبه کرافت، تست لاینر و کاغذ یک رو سفيد که ماده اوليه توليد ورق کارتن بوده و در حال حاضر در کارخانه توليد ورق کارتن تاو کاغذ تولید می شود.

مواد اولیه با کیفیت ، تجهیزات روز دنیا سبب تولید محصولات با کیفیت است

کنترل کیفی

واحد کنترل کیفیت در شرکت تاو کاغذ مسئولیت حفظ و ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی شرکت را دارد و از نظر چارت سازمانی مستقیما زیر نظر مدیر عامل فعالیت می نماید.

وظایف تعیین شده برای واحد کنترل کیفیت شرکت در سه حوزه زیر می باشد:

1) کنترل اقلام ورودی

2) کنترل حین تولید

3) کنترل محصولات نهایی

در هر کدام از حوزه های تعیین شده فوق واحد کنترل کیفیت ابتدا استانداردها و معیارهای قابل پذیرش را براساس شناسنامه مواد اولیه و شناسنامه محصول تدوین نموده و در اختیار تمامی واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی موثر بر کیفیت (حتی پیمانکاران فرعی) قرار میدهد تا از این طریق خواسته های کیفی مورد نظر شرکت و حدود پذیرش هرکدام از آنها بطور دقیق به اطلاع تامین کنندگان و همچنین مسئولین واحدهای تولید، انبارها و لجستیک صرفا برمبنای معیارها و اهداف کیفی تعیین شده صورت پذیرد تا علاوه بر کاهش ضایعات تولید و ساختاری منجر به افزایش سطح کیفی گردد که این امر خود علاوه بر افزایش رضایت مشتری و جذب مشتریان داخلی باعث می شود تا شرکت بتواند در زمینه صادرات نیز به بازارهای هدف تعیین شده خود برسد.

در شرکت تاو کاغذ جهت نظامند نمودن تمام فرآیندهای تولیدی و غیر تولیدی در چهار چوب معیارهای کیفی روش های اجرایی و دستوالعمل های متعددی در حوزه کیفیت تدوین گردیده است.

TOP