درباره ما

تاو کاغذ

شرکت تاو کاغذ ارس در سال 1400 در منطقه آزاد ارس تأسیس گردیده و اولین شرکت کاغذ سازی ایران در مناطق آزاد کشور می‌باشد، که ظرفیت تولید سالیانه 68000 تن انواع کاغذ کرافت، فلوتینگ و وایت تاپ را از انواع آخال کارتن و خمیر بکر کاغذ دارد.
با توجه به رشد روز افزون صنعت بسته‌بندی در ایران و منطقه پیش‌بینی شرکت، فروش صادراتی بیش از 50 درصد از محصولات تولیدی خویش می‌باشد که لازمه این امر داشتن مواد اولیه با کیفیت است، پشتوانه بازرگانی بیش از 30 ساله هیئت مدیره نقطه اتکا مدیریت شرکت تاو کاغذ ارس جهت نیل به این هدف قرار گرفته‌است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در امر تصفیه پساب و گران قیمت بودن منابع آبی عظیم کشور، شرکت تاو کاغذ ارس از ابتدای تأسیس توجه ویژه‌ای به چرخه مصرف آب شرکت نموده بطوریکه بیش از 90 درصد آب مصرفی شرکت حاصل از سیستم تصفیه پساب خود شرکت خواهد‌بود.

مدیران

مسعود غفورزاده

مسعود غفورزاده

مدیر عامل

علیرضا سرکرم اصلی

علیرضا سرکرم اصلی

رئيس هيئت مدیره

آنت ملکونیان

نائب رئیس هیئت مدیره

پیام مدیرعامل

صنعت و تولید به عنوان مهمترین زیرساخت توسعه اقتصادی کشور هنگامی که از سرمایه انسانی با توان علمی بالا، متخصص، خلاق و دیدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمینه‌ساز رشد، بالندگی، توسعه صنعتی و ایجادکننده اقتصادی پویا و تولیدمحور می‌شود. ما در شرکت تاو کاغذ ارس همواره تلاش خواهیم کرد با تمرکز بر مشتری‌مداری، تلاش مندانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه مهیا باشیم و در تمام زمینه ها در جهت تأمین تقاضای روزافزون مشتریان با تمام قوا تلاش کنیم. ما در مجموعه تاو کاغذ ارس برای حرکت رو به جلو و دست‌یابی به موفقیت‌های آتی خود و کسب بازارهای متعدد داخلی و خارجی به مددیاری تعالی، حصول رضایتمندی مشتریان و خشنودی کارکنان باور داریم. بر اساس چشم‌انداز فاخری که تدوین شده است، تبدیل شدن به یک موسسه خوشنام منطقه‌ای از اهداف اصلی ماست. تلاش ما از یک سو ارائه خدماتی همه جانبه و برتر به مشتریان و از سوی دیگر مدیریت بهینه داراییها است. امید است با اتکا به خداوند سبحان و همراهی و پشتکاری تمای کارکنان سخت کوش بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان برعهده بگیریم.

چارت سازمانی

ماموریت ما تبدیل شدن به بزرگترین صادر کننده ی منطقه

صادرات کاغذ و محصولات متنوع آن به کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس

صادرات کاغذ و محصولات متنوع آن به سراسر دنیا

رقابت با سایر صادرکننده های بزرگ منطقه و دنیا و تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف

بهره مندی از بیشترین ظرفیت تولید و استفاده از فناوری ها و تکنولوژی های جدید

بهبود وضعیت تولید و کیفیت محصولات

برند سازی و بهبود شهرت بین المللی

... ادامه دارد.

... ادامه دارد.

بازیافت در مسیر مسئولیت های اجتماعی


جلوگیری از قطع درختان

کاهش مصرف انرژی در تولید

کاهش مصرف آب در تولید

اشتغال زایی

حفظ محیط زیست و کاهش گازهای گلخانه ای

... ادامه دارد

گواهینامه ها

تاوکاغذ

گواهینامه

ایزو

14001:2015

تاوکاغذ

گواهینامه

ایزو

45001:2018

تاوکاغذ

گواهینامه

ایزو

9001:2015

تاوکاغذ

گواهینامه

IMS

TOP